SUPER LEAGUE LIVE ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ KAI ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ BET or NO?
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ LINK ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΣΑΜΠΑ Η ΤΣΕΛΣΙ

Δυο Βραζιλιάνοι ανέλαβαν το ρόλο του οδηγού και μαέστρου στην Τσέλσι, στη νίκη των Λονδρέζων με 2-0 επί της Μάντσεστερ Σίτι. Ο Νταβίντ Λουίς και ο Ραμίρεζ με γκολ στο 79' και στο 92' αντίστοιχα διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα που φέρνει την ομάδα του Κάρλο Αντσελότι στην τρίτη θέση του πίνακα.Ο αγώνας μόνο δάφνες ποιότητας δεν διεκδικεί και δη για τη Σίτι, η οποία για ένα ακόμα κρίσιμο ματς έδειξε ότι δεν διαθέτει πυγμή, δύναμη και φυσικά τη στόφα της μεγάλης ομάδας. Από την άλλη πλευρά, ο Φερνάντο Τόρες, έδειξε και πάλι έξω από τα νερά του.

Το σκορ άνοιξε στο 79' ο Νταβίντ Λουίς με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Ντιντιέ Ντρογκμπά. Το τελικό 2-0 διαμόρφωσε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ραμίρες, αφού χόρεψε την άμυνα της Σίτι.