SUPER LEAGUE LIVE ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ KAI ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ BET or NO?
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ LINK ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΑΡΕ ΚΑΒΑΝΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ

Λένε για τύχη βρε φίλε άμα δεν σε θέλει τελείωσε τη ψάχνεις να βρεις ΛΑΤΣΙΟ παίζουμε την έχουμε κρυφό καμάρι στην Ελλάδα 4,50 και ποιο έξω 5,00 και βάλε.Να κερδίζεις στο ημίχρονο και στο δεύτερο να κόλας ένα μπαλάκι ακόμα να θέλει μίση ώρα να τελειώσει το ματς με 2-0 δεν φτιάχνει καφέ φτιάχνεις ρε φίλε.Έτσι και εγώ πήγα να φτιάξω καφέ μετά το δεύτερο γκολ της ΛΑΤΣΙΟ .Στο γυρισμό όμως ο καφές έγινε δηλητήριο έβλεπα το σκορ και δεν το πίστευα .Να και δεν μετρά κανονικό γκολ ο κόρακας η μπάλα πέρασε την γραμμή όλη στο 2-2 τώρα έτσι.Πάνω που λες άντε πάει τον χτυπήσαμε τον κουβά μας γίνεται το 2-3 .Χαρές πανηγύρια χαμός.Λέω οικονόμησα δεν χάνετε αυτό το ματς.Θέλει κάνα δεκάλεπτο να τελειώσει και το αφήνω για λίγο να δω τη γίνεται στο live της 365ΒΕΤ.Μέχρι να μπω να δω τιμές για άλλα ματς βρέθηκα με το ταβάνι στο κεφάλι.