SUPER LEAGUE LIVE ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ KAI ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ BET or NO?
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ LINK ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΠΡΕΜΙΕΡ ΚΟΛΠΑ

Η Αρσεναλ (ο Ρόμπι φαν Πέρσι πέτυχε και τα δυο γκολ) αναμένεται να πουλήσει ακριβά το τομάρι της σε ό,τι αφορά τη διεκδίκηση του τίτλου από τη στιγμή που άλλοι μνηστήρες έχουν απομακρυνθεί. Η ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ έκανε το χρέος της, νίκησε 2-0 τη Γουλβς στο «Εμιρεϊτς» και εξακολουθεί να βρίσκεται στο -4 από την πρωτοπόρο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Γκέλα για τη Λίβερπουλ και μάλιστα εκτός προγράμματος. Η αναγεννημένη ομάδα του Κένι Νταλγκλίς πέταξε στα. σκουπίδια το διπλό στο Λονδίνο κόντρα στην Τσέλσι και όλες τις σερί νίκες που είχε με τον Σκοτσέζο στον πάγκο, μετά την ισοπαλία στο «Ανφιλντ» απέναντι στη Γουίκαν. Ο Λουίς Σουάρες που ξεκίνησε για πρώτη φορά στην ενδεκάδα είδε δυο φορές την μπάλα να χτυπάει στο δοκάρι μετά από ισάριθμες προσπάθειές του!Στα παιχνίδια των ομάδων που μάχονται για την παραμονή, η Μπέρμιγχαμ (δεν της δόθηκε πέναλτι) κατάφερε με γκολ του Ζίγκιτς στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων να πάρει τους τρεις βαθμούς απέναντι στη Στόουκ Σίτι, ενώ η εντυπωσιακή επιστροφή της Γουέστ Χαμ (έχανε 3-0 στο μισάωρο, αλλά επανήλθε με δυο γκολ του Μπα και ένα του Κόουλ) στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Γουέστ Μπρομ του Ρόι Χόντγκσον, δεν ολοκληρώθηκε, με αποτέλεσμα το τελικό 3-3 να μην αφήσει ικανοποιημένη καμία ομάδα. Το ίδιο ισχύει και για το ματς της Μπλάκπουλ με την Αστον Βίλα.